MIŁE SŁOWA

"Korzystałam z usług White Parties 14.09.2018 i polecam z czystym sumieniem! Jestem absolutnie zachwycona profesjonalizmem z jakim się spotkałam. W ostatnich minutach przed wyjazdem do kościoła nie panowałam już nad niczym, ale jak się okazało nie było potrzeby, bo wszystko zapięła na ostatni guzik Ewelina! Nie wyobrażam sobie mojego slubu bez jej pomocy. Zajęła się dosłownie wszystkim, do czego sama już nie miałam głowy i zrobiła to w taki sposób, jakby czytała w moich myślach. Jeszcze raz serdecznie dziekuję!"
Kinga i Bartosz
Poznań, 14.09.2018
"Ewelina po krótkiej rozmowie dokładnie wiedziała na czym nam zależy i w jakim stylu planujemy wystrój. Sama zaproponowała wiele ciekawych pomysłów, na które nawet nie wpadliśmy. Jednocześnie nie było problemu żeby zrobić coś „po swojemu”. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania! Wszystko dopięte na ostatni guzik, zero pośpiechu, dużo uśmiechu i pełne wsparcie w tym ważnym dniu! Pełen profesjonalizm. Z resztą, mina gości oglądających sale mówiła sama za siebie. Polecamy serdecznie!"
Paulina i Filip
Gdańsk, 24.08.2019
"Mój Anioł bo inaczej napisać nie mogę! Ewelina zmieniła moje życie. Przygotowanie ślubu i wesela w pojedynkę to było dla mnie wyzwanie, odkąd się poznaliśmy myślała tak jak ja, nie musiałam nic mówić, a propozycje jakie dostawałam to był strzał w dziesiątkę. Mój ślub i wesele to było coś pięknego ! Tak zorganizowany ślub na tip top, jako panna młoda wyłącznie bawiłam się z gośćmi na własnym weselu czego życzę każdej kobiecie ! Piękny dzień dzięki Tobie."
Daria i Amadeusz
Sopot, 14.09.2019